07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Stretnutie podnikateľov zo Slovenska s podnikateľmi regiónu Niš

V spolupráci so Stelou Jovanović, honorárnym konzulom Slovenskej republiky v replica watches Srbsku, Slovensko – srbská obchodná komora organizovala stretnutie podnikateľov zo Slovenska s podnikateľmi regiónu Niš (Srbsko). Zástupcov Slovensko – srbskej komory sprevádzanou delegáciou slovenských podnikateľov prijal Mihajlo Zdravković, člen okresného zastupiteľstva pre hospodárstvo mesta Niš a Milan Randjelović, vedúci pre záležitosti Kancelárie pre lokálny ekonomický rozvoj mesta Niš, ktorý prezentovali možnosti replica orologi di lusso spolupráce slovenských a srbských podnikateľov. V diskusii boli hlavne preferované oblasti spolupráce akými sú chemický priemysel, výroba energie z obnoviteľných zdrojov a oblasť turistiky.


Dr. Miroslav Králik, Mihajlo Zdravković, Milan Randjelović

Členov slovenskej podnikateľskej delegácie viedol Dr. Miroslav Králik, predseda Slovensko Srbskej obchodnej komory.Členmi delegácie podnikateľov boli:

 • COLORSPOL s.r.o. (Zdenko Marko)
 • VULM Biotechnology, s.r.o. (Ing. Martin Liner)
 • GREEN ENERGY, s.r.o. (Daniel Škulec)
 • KRALIK and PARTNERS (Dr. Miroslav Králik)
 • KUVOZE (doc. Ing. Pavol Gombik, Csc)repliche orologiPo stretnutí so zástupcami Mesta Niš, slovenských podnikateľov prijal predseda Regionálnej hospodárskej komory Niš,replicas de relojes Dr. Dragan Kostić. Po zhodnotení zatiaľ nevyužitých možností spolupráce nasledovalo rokovanie členov delegácie s partnerskými firmami a podnikateľmi zo Srbska.

 • Ing. Martin Liner, Daniel Škulec, Zdenko Marko, Ing. Ján Štark, Dr. Miroslav Králik

  Milan Randjelović, Stela Jovanović, doc. Ing. Pavol Gombik, Csc

  Ing. Martin Liner, Dr. Miroslav Králik, Dr. Dragan Kostić,Ing. Ján Štark


    ©SSOK 2014