07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Mediálne úspechy našich členov

Na výstave Danubius Gastro -Bratislava, ktorá sa uskutočnila 25. až 28. januára 2018 získala spoločnosť LPTEU s.r.o., ocenenie generálneho riaditeľa Incheba, a.s. a predseduhodnotiacej komisie za exponát pod názvom Kolekcia mrazom sušeného ovocia Brix– Grown for flavour.

Spoločnosť LPT EU s.r.o. – majiteľ ochrannej značky Brix získala ocenenie za kvalitu spracovania mrazom sušeného ovocia. Ide o 100 % čisté ovocie, z ktorého bola odstránená voda a aj napriek tomu obsahuje až 98% výživových hodnôt a zachováva si svoju farbu a chuť.


Na fotografií z ľavej strany: Roman Remiš a Róbert Novák, majitelia spoločnosti BRIX - GROWN FOR FLAVOUR


      ©SSOK 2014