07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Srbsko - slovenské kooperačné fórum 2018 - Príležitosť na stretnutie podnikateľov dvoch krajín

Dňa 04. júna 2018 v pondelok, v priestoroch hotela "Bôrik" v Bratislave, sa uskutoční Srbsko- slovenské kooperačné fórum 2018, Franck Muller Casablanca ReplicaSúčasťou podujatia fake rolex bude podnikateľské fórum a B2B stretnutia so srbskými spoločnosťami a prezentácia investičného potenciálu troch vojvodinských obcí kde žijú Slováci – Báčsky Petrovec, Stará Pazova a Kovačica.

Podnikateľské fórum ponúka priestor na nadväzovanie nových kontaktov s partnermi zo Srbska, www.omegaaffordable.com s ktorými sa uskutočnia obchodné rokovania.

Prihlásiť sa môžete elektronicky, prostredníctvom webovej stránky SARIO, kde nájdete aj kompletný program fóra:rolex replica www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/srbsko-slovenske-kooperacne-forum-2018      ©SSOK 2014