07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Predstavitelia firmy Marti Trans Skopje v SSOK

Dňa 23.5.2014 v sídle SSOK sa uskutočnilo stretnutie predsedu SSOK Dr. Miroslava Králika so zástupcami spoločnosti Marti Trans (International Frigo Transport) zo Skopja, Republika Macedónsko, ktorá sa zaoberá medzinárodnou prepravou a obchodom ovocím a zeleninou.repliki zegarków Zástupca firmy Izair replica watches Alili prezentoval obchodný zámer vstupu na slovenský trh prostredníctvom, resp. spoluprácou so slovenským partnerom, ktorý by spolupracoval pri predaji ovocia a zeleniny z Macedónska.


Stretnutie predsedu SSOK Dr. Miroslava Králika so zástupcami spoločnosti Marti Trans


      ©SSOK 2014