07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Ministerka Zorana Mihajlovićová na Slovensku

Podpredsedníčka vlády Srbska a ministerka stavebníctva, dopravy a infraštruktúry Zorana Mihajlovićová navštívila Slovenskú republiku pri príležitosti 6. zasadania Miešanej komisie pre hospodársku spoluprácu oboch krajín. Ministerka Mihajlovićová, ktorá je aj spolupredsedníčkou Miešanej komisie pre hospodársku spoluprácu Slovenska a Srbska, podpísala so slovenským šéfom diplomacie Miroslavom Lajčákom Dohodu o medzinárodnom kombinovanom transporte medzi dvoma krajinami. Tento replica watches uk dokument prispeje k väčšej účinnosti v transporte, lepším medzinárodným dopravným spojom ako aj menšiemu znečisťovaniu životného prostredia. Podpredsedníčka srbskej vlády sa tiež stretla s ministrom hospodárstva Slovenskej republiky Pavlom Pavlisom, Panerai Replica s ktorým rokovala o projektoch z niekoľkých rezortov – energetiky, železnice, cestnej infraštruktúry. Počas rozhovor si vymenili skúsenosti ako prilákať čím viac investorov, ako vytvoriť ovzdušie, prajné pre ich podnikanie. Ministerka osobitne zdôrazňuje, že Slovensko si rešpektuje Srbsko, čo sa môže uzavrieť podľa vzťahu k európskej ceste replicas de relojes Srbska, jeho územnej integrite ako aj podľa pomoci, ktorú Slovensko poskytlo Srbsku po povodniach. Minister hospodárstva Slovenskej republiky Pavol Pavlis osobitne zdôraznil dobré vzťahy Slovenska a Srbska na politickej a hospodárskej úrovni. Podľa jeho slov, na schôdzi najviac pozornosti venovali energetike, ale konštatovali aj veľké možnosti v iných oblastiach – potravinárskom, automobilovom, chemickom priemysle. Minister Pavlis dodal, že v Slovenskej republike je veľmi dôležitý sektor malých a stredných podnikov, čo je tiež oblasť, v ktorej by sa mohlo spolupracovať so srbskou stranou v určitých projektoch.


ministerka Z. Mihajlovićová


      ©SSOK 2014