07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Premiéri Vučić a Fico rokovali v Belehrade

V Belehrade prebieha Tretí summit šéfov vlád Číny a 16 krajín centrálnej a východnej Európy, na ktorom je vyše 6.500 účastníkov. Súbežne v hlavnom meste Srbska prebieha aj Štvrté hospodársko-obchodné fórum, za účasti predstaviteľov 496 spoločností. V rámci tohto podujatia sa stretli srbský premiér Aleksandar Vučić a jeho slovenský kolega Róbert Fico. Rokovali o reformách, ktoré podniká srbská vláda, ysl outlet o hospodárskej situácii replica orologi hublot v regióne a stykoch oboch krajín, ktoré sú na najvyššej úrovni. Slovenský premiér prisľúbil Srbsku plnú podporu reformám a procesu eurointegrácie. „Ochotní sme pomôcť v boji proti sivej ekonomike, môžeme vám zaslať expertov, ktorí srbskej vláde pomôžu nájsť najlepší spôsob vyberania dane, využívajúc replica rolex skúsenosti Slovenskej republiky“ – povedal premiér Fico. Pritom pozval svojho srbského kolegu Vučića aby čím skôr navštívil Slovensko.


premiéri Fico a Vučić


      ©SSOK 2014