07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Veľtrh turizmu v Belehrade

Medzinárodný veľtrh turizmu v Belehrade, ktorý sa bude konať v dňoch 19. až 22. februára 2015, zhromaždí okolo 1.100 vystavovateľov z 50 krajín a tohtoročnou partnerskou krajinou sú Spojené arabské emiráty, čo by mohlo prispieť k lepšiemu položeniu turistickej ponuky Srbska na Blízkom východe. Pod sloganom Využi moment v šiestich halách Belehradského výstaviska sa zhromaždia najvýznamnejšie turistické organizácie, kancelárie, predstavitelia hotelov, horských stredísk, kúpeľov, jazier, miest, regiónov a krajín zo všetkých kontinentov a predstavia návštevníkom novú ponuku na nadchádzajúcu turistickú sezónu. Partnerská krajina tohtoročného Veľtrhu turizmu, SAE,Swiss Replica Watches predstaví kultúrne pamätihodnosti a turistickú ponuku, pričom jej výstup na veľtrhu bude zameraný na prepych, ktorý charakterizuje túto krajinu – avizovali organizátori veľtrhu. Na tohtoročnom podujatí po prvý raz sa predstaví jeden z najkrajších karibských ostrovov – Jamajka. Organizátori plánovali, aby predpoludnia bolo rezervované pre podnikateľské stretnutia a replica horloges schôdze, kým popoludnia budú patriť zábave a propagande. Osobitne bohatý program budú mať výstupy TO Srbska a TO Belehradu, ktoré možno považovať za hostiteľov podujatia. Prezentácia Srbska, ako krajiny výhodnej pre investície, podnikateľské stretnutia, kongrese a semináre, ale aj pre návštevu, dovolenku, rekreáciu a zotavenie, adrenalínové dobrodružstvá, shopping a zábavu, jedným je z najdôležitejších cieľov veľtrhu. Posledný deň Veľtrhu turizmu, nedeľa 22. februára, plánovaný je ako všeobecná prezentácia Srbska a Belehradu v hale 4 výstaviska. Vtedy návštevníci budú môcť vychutnávať gastronomické dobroty zo všetkých krajov Srbska v rámci spoločného výstupu.


Veľtrh turizmu


      ©SSOK 2014