07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Výberové konanie v Železiarni

Smederevská Železiareň oznámila výberové konanie, na ktoré pozýva domáce a zahraničné spoločnosti, zainteresované spravovať podnik. Záujemcovia by mali predostrieť podnikateľský plán, respektíve program zotavenia Železiarne pod patronátom Republiky Srbsko, zvýšenia predaja, zabezpečenia financovania a spravovania.Rolex Replica Od profesionálneho manažmentu sa očakáva zvýšenie predaja a výroby na úroveň, ktorá nebude spod 1,5 mil. répliques montres ton ocele ročne, uplatnenie nových technológií a získanie nových trhov. Manažment má záväzok doručiť plán, ktorý okrem iného, obsahuje stratégiu predaja Železiarne, projektované ceny pre kľúčové výrobky, projektovaný plán výroby, stratégiu dopytu, plán financovania a projekciu nového zamestnávania. Aby srbská oceliareň splnila plánované ciele, mali by ju spravovať 12. konatelia, lebo pre taký počet ľudí vo výberovom konaní žiadajú CV. Konatelia sú potrební v oblasti výroby, kúpy a predaja,patek philippe replica watches financií, účtovníctva, daňových záležitostí a financovania investícií. Spoločnosti, ktoré sa chcú zúčastniť výberového konania, musia doručiť aj vyhlásenie o súhlase. Vyhlásením sa potvrdí,Rolex Gold Grün že zaplatili 10.000 eur, ako replique montre aj návrh fixnej a variabilnej časti úhrady za poskytnuté služby. Železiareň zamestnáva okolo 5.000 ľudí,toho času vyrába 340.000 až 350.000 ton ocele, pričom sú jej kapacity okolo 2,2 mil. ton.
Železiareň čaká na nový manažment


      ©SSOK 2014