07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Srbský premiér Vučić na Slovensku

Srbský premiér Aleksandar Vučić na začiatku svojej návštevy Slovenska vyjadril presvedčenie, že slovenskí hospodári budú mať dodatočný záujem investovať do Srbska, kde sú vítaní. Predseda srbskej vlády odkázal slovenským funkcionárom a hospodárom, že nikto na západnom Balkáne nemôže ponúknuť tak výhodné podmienky ako to môže Srbsko. „ Verím v priateľstvo, ale verím aj v číry interes, ktorí slovenskí hospodári budú mať. Verím, že budú mať dodatočný záujem investovať do Srbska. Každopádne sú vítaní v našej krajine“ - povedal premiér. Podľa jeho slov, Srbsko môže ponúknuť mnohé výhody pri investovaní, omega replica ako napríklad subvencie a zamestnávanie kvalitnej a vzdelanej pracovnej sily. Zdôrazňuje, že by sa Srbsko, ak bude pokračovať týmto tempom, o dva roky celkom určite mohlo stať prvou ekonomikou západného Balkánu. Premiér Vučić spresnil, že je obchodná výmena so Slovenskom na úrovni 397,2 miliónov eur v roku 2014 s deficitom srbskej strany, ale je presvedčený, že sa výmena môže aj zveľadiť.


Srbský premiér Aleksandar Vučić


      ©SSOK 2014