07.11.2018
BEZPLATNÉ KONZULTAČNÉ HODINY

Ako zamestnať srbských občanov na Slovensku


(streda 14:00 – 15:00h)

SLOVENSKO-SRBSKÁ OBCHODNÁ KOMORA Vás pozýva na konzultačné hodiny na aktuálne témy zamerané na jednotlivé témy v akareplica.com oblasti podnikania v Srbsku a na Slovensku, ako sú dane a účtovníctvo, vysielanie zamestnancov zo Srbska na Slovensko, zamestnávanie občanov Srbska na Slovensku, zabezpečovanie pracovných povolení a pobytu na Slovensku, zakladanie firiem v Srbsku, využívanie štátnych dotácií srbskej vlády pri otváraní nových pracovných miest ....

PRIHLÁŠKA:

Na konzultačné hodiny sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese komory: office@ssok.eu alebo na tel. čísle komory 02/526318 84.

Viac informácii Preskočiť
SlovenskýSrpski


Sídlo komory na Slovensku:
Grosslingová 4,
81109 Bratislava

Kontaktná adresa v Srbsku:
Augusta Cesarca 18,
21 000 Novi Sad

Novinky


Opravu mosta možno zveria slovenským firmám

Vedenie obce Báčsky Petrovec zo Srbska si do svojho plánu komunálnych činností zaradilo aj opravu cestného mosta cez kanál smerom do dediny Hložany. Potrebuje na to okolo 22 miliónov dinárov, respektíve okolo 200 tisíc eur. Pre takúto malú a nie veľmi bohatú obec sú to značné prostriedky, ktoré sa pokúsi nájsť aj za pomoci partnerov zo Slovenska. Pritom by sa na Slovensku mohol nájsť aj partner, ktorý by rekonštrukciu projektoval a realizoval stavebné práce. S tým zámerom predstavitelia báčskopetovskej obce, vedúci Riaditeľstva pre stavebný pozemok, cestné hospodárstvo a komunálne činnosti dipl. ing. Ondrej Bovdiš a pomocník predsedu obce Jaroslav Popović, mali v Bratislave stretnutie so zástupcom spoločnosti Colorspol Zdenkom Markom a obchodným riaditeľom firmy Prodex Vladislavom Janotom. Témou stretnutia bola spolupráca združenia slovenských firiem Železničné stavebníctvo Bratislava a.s., Colorspol s.r.o. a Prodex spol. s r.o. pri projektovaní, realizácií stavebných prác a financovaní rekonštrukcie cestného mosta medzi B.Petrovcom a Hložanami.repliki zegarków O svojich zámeroch a výsledkoch rokovaní účastníci schôdze poinformovali aj veľvyslanectvo Republiky Srbsko v Bratislave.


Rozhovory o oprave mosta


      ©SSOK 2014